Polep budov

Privátní folie

Tyto folie jsou určeny pro prostory, v nichž potřebujete zajistit soukromí. Jsou vhodné pro ordinace, bankovní přepážky i kanceláře. Sklo s privátní folií se jeví jako matné mléčné sklo, které může mít bílou, stříbrnou nebo bronzovou barvu. Přesto, že jsou tyto folie oboustranně neprůhledné, zachovávají velký prostup světla. Privátní folie můžete využít také jako dekorativní prvek.

Protisluneční folie

Tyto folie jsou určeny pro skleněné plochy a okna objektů, kde hrozí v letních měsících přehřívání. Snižují přehřívání interiéru v horkých letních měsících a fungují jako pasivní klimatizace. V klimatizovaných objektech významně snižují energetické náklady a umožňují instalovat klimatizační jednotky s nižším výkonem.

Bezpečnostní folie

Tyto folie je vhodné instalovat všude tam, kde potřebujete zabezpečit proti napadení skleněné plochy v možných vstupech do budovy či bytu. Zároveň ochráníte osoby před zraněním při rozbití skla. Ochranné folie jsou nejjednodušším způsobem zajištění skel před vysypáním a poraněním osob. Hlavní užití najdou například u balkónových dveří, průchozích dveří a skleněných ploch na schodištích.

Tepelně-izolační folie

Tyto folie jsou hitem současnosti. Neustále rostoucí náklady na vytápění se dají rázně snížit a zastavit až o 35%. Tepelné ztráty u současných staveb jsou z 50% tvořeny ztrátami skleněnými plochami. Tepelně-izolační fólie plní z části i funkci protisluneční, tj. v letním období brání nadměrnému přehřívání interiéru.

Autofolie-VM

Sídlo

Družstevní 1576/50

Velké Meziříčí

594 01

Provozovna

Třebíčská 5768/14 č. ev. 1223

Velké Meziříčí

594 01

Provozovna Brno

Škrobárenská 4,  hala č.B2

Brno

Kontakty

Vít Kocmánek

+420 724 593 712

autofolievm@gmail.com

IČ: 02748495

Sociální sítě

(nepovinné)